MSN Money 1.0 (ios)

MSN Money

1.0
MSN Money
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Money, güvenilir kaynaklardan alınarak sunulan finans haber ve verileri sayesinde paranızı nasıl değerlendirebileceğinizi öğrenebileceğiniz yararlı bir iOS uygulaması.

MSN Money, Microsoft'un MSN Finans olarak çıkartmış olduğu uygulamanın iOS versiyonu. iOS dışında Android ve Amazon platformlarına da gelen servisi Windows bilgisayarlarınızda web servisi olarak da kullanabiliyorsunuz. Üstelik web ve mobil servisleri eşitleyerek aynı anda gelen haberleri farklı cihazlarınız üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde finansal varlıklarınızı hesaplamanızı sağlayan kullanışlı araçlar bulunuyor. Dünya'nun heryerindeki endeksleri ve döviz değişim oranlarını da MSN Finans ile takip edebiliyorsunuz.

Servis üzerinde takip etmek istediğiniz hisse senetlerinizi, yatırım fonlarınızı ve BYF'lerinizi favorilere ekleyerek daha rahat takip sağlayabiliyorsunuz. Finans ile ilgili neredeyse istediğiniz herşeye sahip olan uygulama ekonomi piyasası ile ilgili en güncel haberleri sunarak okumanızı sağlar.

Alacağınız kredilerin hesaplaması, morgage hesaplama, hava durumu tahmini ve emeklilik planlayıcısı gibi işlevlere de sahip olan MSN Finans'ı tüm iPhone ve iPad sahiplerinin kullanması gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR