NASCAR Manager

NASCAR Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NASCAR Manager, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve sınırsız eğlence sunan heyecanlı ve ücretsiz bir araba yarışı oyunudur.

NASCAR Manager, iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz araba yarışı oyunudur. iOS7 yüklü olan iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod Touch, iPad 2, iPad 3, iPad 4 ve iPad Mini cihazlarınızda oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunda NASCAR oyununun takım yönetiminde bulunuyorsunuz. NASCAR yarışları Kuzey Amerikadaki en popüler motor sporlarından biridir ve dünya üzeirnde milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Bu stratejik yarış oyununda takımınızı iyi yöneterek, iyi strateji ve taktikler üretmeli ve rakiplerinize üstünlük kurmalısınız. Takımınızın genel performansını arttırmak için tek yetkili kişi sizsiniz.

Eğer rakiplerinizin sizden daha iyi olduğunuz düşünüyorsanız, temponuzu arttırmanın vakti gelmiş demektir. Oyun içerisinde arabanızın performansını arttırmak için bir çok geliştirme seçeneği bulunuyor. Arabanızın motorunu güçlendirebilir, frenlerini yumuşatabilir ve dha bir çok işlem daha yaparak arabanızın genel anlamda gücünü arttırarak daha fazla performans göstermesini sağlayabilirsiniz.

Oyunda farklı yarışlar bulunmaktadır ve bu yarışların her biri için arabanızın özelliklerinin farklı olması gerkemektedir. Arabanızın farklı yollar için elde edebileceği en iyi dengeyi bularak arabanız üzerindeki gerekli değişiklikleri yapmalısınız. Oyundaki en büyük amacınız ise NASCAR Bahar Kupasını kazanmaktır.

NASCAR Manager, genel olarak iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Toyota, Chevrolet ve Ford gibi popüler ve resmi araba markalarını kullanmanızı sağlayan oyunu, araba yarışı ve yönetim oyunlarını seviyorsanız ücretsiz olarak indirmenizi ve mutlaka denemenizi tavsiye ederim.