netd müzik

netd müzik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,559

  • Üretici

    Dogan TV Holding A.S.

netd müzik uygulaması ile en yeni video klipleri izleyebilir, çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

netd müzik, sevdiğiniz sanatçıların en yeni video kliplerini yüksek kalitede izleyebileceğiniz, sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz bir uygulama. En yeni video klipler, çalma listeleri, Pop ve Rock müziğin önde gelen isimleri, günün en iyileri ve dahası bu uygulamada.

netd müzik, istediğiniz sanatçının video klibini dinleyebilir, favori kliplerinizden oluşan çalma listeleri hazırlayabilirsiniz. Keşfet ile modunuza ve müzik tarzınıza uygun video klipleri kolaylıkla bulabilir, yeni seslerle tanışabilirsiniz. Kendi hazırladığınız çalma listelerinin haricinde profesyonel kişilerce hazırlanmış farklı ruh hali ve müzik türüne uygun harika çalma listelerine göz atabilirsiniz. Şarkıcıları daha yakından tanımamızı sağlayan, özel röportajların yanı sıra canlı performanslar içeren Frekans’ın en beğenilen bölümlerini izleyebilirsiniz.

netd müzik, arka planda ve kilit ekranında çalma desteği sunmasa da, video kliplerden çalma listeleri oluşturmanıza izin vermesiyle, en yeni video klipleri sunmasıyla, ruh halinize ve müzik türüne göre çalma listeleri sunmasıyla kullanılabilecek bir uygulama.

YORUMLAR