New Star Soccer 1.18 (ios)

New Star Soccer

New Star Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8,575

  • Üretici

    New Star Games Ltd

New Star Soccer, iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz başarılı bir yıldız futbolcu yetiştirme oyunudur.

New Star Soccer adlı iOS oyununda 16 yaşında genç bir yetenek olarak futbol hayatına başlayan ve bir futbol efsanesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen  futbolcunun kariyerini yönlendireceğiz.

Yetiştireceğimiz genç starımızın kariyerinin zirvesine ulaşabilmesi için çok sıkı çalışmalıyız. Antrenmanlar yapmalı, maçlara çıkmalı, çıktığımız maçlarda göstereceğimiz performansla herkesi etkilemeli, arkadaşlıklar kurmalı, basınla iyi geçinmeli, sponsorluk sözleşmeleri imzalamalı ve çok daha fazlasını gerçekleştirmeliyiz.

Taraftarlar, arkadaşlar, takım arkadaşları ve antrenörünüzle iyi geçinerek mutluluk seviyenizi yüksek tutmalı ve maçlarda çok daha yüksek performans göstermelisiniz.

Sahanın dışında arkadaşlarınızla sinemaya ve kumarhaneye giderek stres atabileceğiniz gibi kendiniz için evler, arabalar ve daha birçok şey satın alabilirsiniz.

Bu kadar zorlu ve karışık bir hayatınız varken bakalım yıldız bir futbolcu olmayı başarabilecek misiniz? Cevabı merak ediyorsanız New Star Soccer'ı hemen indirerek oynayama başlayabilirsiniz.

YORUMLAR