Nibblers 1.4.0 (ios)

Nibblers

Nibblers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    388

  • Üretici

    Rovio Mobile

Nibblers, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz üst düzey bir meyve eşleştirme oyunu.

Nibblers, Rovio tarafından iPhone ve iPad cihazlar için tasarlanan eğlenceli bir meyve eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun her yaştan oyunseverin büyük bir keyifle oynayabileceği düzeyde.

Kısa bir süre önce Angry Birds ile ismindne bahsettiren Rovio, çok vakit geçmeden Nibblers oyununu yayınladı. Aslına bakacak olursanız bu oyun aynı kategoride yer aldığı rakiplerinden çok da farklı bir karaktere sahip değil. Fakat gerek eğlenceli görselleri gerekse ilginç hikayesi ile oyuncuları cezbetmeyi başarak bir oyun.

Her zaman olduğu gibi yine ekranımızda rastgele sıralanmış olan meyveler bulunuyor. Parmak hareketi ile bu meyvelerin yerlerini değiştirerek en azından dört tanesini yatay veya dikey olarak yan yana getirmeye çalışıyoruz. Elbette dört, beş ve hatta daha fazla meyveyi yan yana getirebilirsek alacağımız puan da aynı ölçüde artıyor ve bölümü tamamlamaya aynı ölçüde yaklaşıyoruz. Bölümleri daha rahat tamamlayabilmek için Nibblers isimli karakterlerin yanlarında getirdikleri ipuçlarını değerlendirmemiz gerekiyor.

Nibblers'da oyunculara 200'ü aşkın bölüm sunuluyor. Söz konusu bu bölümlerin her biri farklı tasarımlarla ve birbirinden ilginç karakterlerle karşımıza çıkıyor.

Facebook desteği de sunan Nibblers, arkadaşlarımızla bir araya gelerek puanlarımızı kıyaslamamıza imkan veriyor.

Sonuç olarak Nibblers, eşleştirme oyunlarına ilgi duyanları heyecanlandıracak bir oyun. Hemen ücretsiz olarak indirin!

YORUMLAR