Nightstand Central Free

Nightstand Central Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • ÜRETİCİ

    Thomas Huntington

Nightstand Central Free ücretsiz olarak sunulmasına rağmen sunduğu kapsamlı özelliklerle dikkat çeken bir alarm uygulamasıdır.

Nighstand Central Free sabah uyanmakta zorlanan kullanıcılar için geliştirilmiş kapsamlı bir alarm uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi önemli sınavlar ve toplantılar hep sabahın erken saatlerinde olur. Gece geç uyuyanlar için bu durum büyük bir sorun teşkil ediyor. Yeni uyuduktan birkaç saat sonra uyanmak pek çok bünye için zor olabiliyor.

Neyse ki geliştiriciler bu durumun farkında ve kullanıcılara farklı alternatifler sunuyorlar. Nightstand Central Free bu alternatifler arasında yer alan bir seçenek. Uygulama kişiselleştirilebilen yapısıyla dikkat çekiyor. Uygulama ekranı gerçekten de çok şık tasarlanmış. Saat, konum ve hava durumu bilgilerine ana ekran üzerinden ulaşmak mümkün. Bu ekranda yer alan arkaplanı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uygulama sadece uyandırma fikri üzerine kurulmamış aynı zamanda kullanıcılara daha konforlu bir uyku deneyimi yaşatmak için uyku öncesi müzik dinletme, podcast çalma gibi özelliklere de sahip. Seçeceğiniz parçalar siz uyuyana kadar çalmaya devam ediyor ve siz uyuduktan sonra ses kesiliyor. Sabah uyanmak için çalacak zil sesini de farklı seçenekler arasından seçebiliyorsunuz.

YORUMLAR