Ninja GO: Infinite Jump 1.1.9 (ios)

Ninja GO: Infinite Jump

Ninja GO: Infinite Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja GO: Infinite Jump, eğer koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle çok eğleneceğiniz 2 boyutlu ve etkileyici grafiklere sahip olan ücretsiz bir iOS oyunudur.

Ninja GO: Infinite Jump, iPhone ve iPad sahiplerinin eğlenceli bir şekilde oynayabileceği ücretsiz iOS koşu oyunlarından bir tanesidir. Oyunda bir ninjayı kontrol ediyorsunuz ve bu ninja ile zıplayarak en üst kata çıkmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda zıplamak için ekrana dokunmanız yeterli. İki kere üst üste dokunarak daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Ayrıca üst üste zıplayarak yapacağınız hareketler sayesinde daha fazla puan kazanabiliyorsunuz. Oyunun en güzel yanlarındna bir tanesi renkli ve eğlenceli tasarlanan grafikleri diyebilirim. Oynarken sıkılmamanızı sağlayacak şekilde rengarenk hazırlanan grafikler sayesinde uzun süre sıkılmadan oyunu oynayabilirsiniz.

Katları birer birer çıkmaya çalışırken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta daha var. Katlar arasındaki geçiş boşluklarında bulunan çikolatalı pasta ve kekleri toplamanız gerekiyor. Topladığınız bu pasta ve kekleri kullanarak oynadığınız ninjayı panda yada penguen ninja ile değiştirebilirsiniz.

Eğer el becerilerinize güveniyorsanız, Ninja GO oyununu iOS mobil cihazlarınıza kesinlikle indirerek oynamanızı öneriyorum.

YORUMLAR