Noom Weight 2.5.1 (ios)

Noom Weight

Noom Weight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Noom Inc.

Noom Weight isimli bu uygulamayı kullanarak daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Noom Weight iOS cihazlarınız üzerinde ücret ödemeden kullanabileceğiniz bir günlük egzersiz uygulamasıdır. Spor yapmanın vücuda sayısız faydası var. Noom Weight de bu düşünce baz alınarak geliştirilmiş.

Kullanıcılara günlük egzersizler sunan bu uygulama sayesinde kendinizi çok fazla yormadan ufak çaplı egzersizlerle formda tutabilirsiniz. Uygulama tam anlamıyla verimlilik sağlayabilmek için farklı özellikler ile donatılmıştır. Kullanıcılar beslenme alışkanlıklarını, kilolarını ve egzersizlerini uygulamaya girebilir ve dönemlik bilgilerini detaylı bir şekilde kontrol edebilirler.

Uygulama kullanıcılara öğünlerini hatırlatmak amacıyla belirli zamanlarda bildirimler gönderiyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, öğün araları gibi günün farklı öğünleri için bildirimler mevcut. Bu bildirimler doğrultusunda hareket ettiğinizde uygulama gerçekten büyük fayda sağlıyor Bildiğiniz gibi sağlıklı diyetin en önemli kuralı sık sık fakat az yemektir. Noom Weight tam olarak bunu uyguluyor. Kullanıcıları hiçbir besinden mahrum bırakmadan zayıflatıyor.

YORUMLAR