NordVPN 1.11 (ios)
NordVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • Üretici

    NordVPN

NordVPN, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz en hızlı, güvenli VPN uygulamalarından biri.

NordVPN, her gün girdiğimiz sosyal ağ sitelerinin ansızın engellendiği günümüzde kıyıda köşede durması gerektiğini düşündüğüm bir VPN uygulaması.

Sadece engelli sitelere giriş yapmak için değil; YouTube gibi hız sınırı koyulan video izleme platformlarında hız kesmeden gezinmek, Türkiye’de hizmet vermeyen ancak kesinlikle kullanmanız gereken faydalı hizmetlere abone olabilmek açısından da önemli VPN hizmetleri.

Bu noktada iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz birçok VPN uygulaması mevcut. NordVPN’in abonelik modelli diğer VPN uygulamalarından elbette öne çıkan özellikleri var. Birçok VPN hizmeti verileri tek bir kez şifrelerken NordVPN iki kez şifreleyerek üst düzey güvenlik sağlıyor. NordVPN’in beğendiğim diğer bir özelliği de dünya genelinde fazla sayıda sunucu barındırmasıyla en hızlı sunucularda gezmenizi sağlaması. VPN hizmetlerinin en büyük sıkıntılarından güvenlik ve hız NordVPN’de aşılmış. Girilen web sitelerinin kaydını tutmamasıyla gizliliğe de önem verdiğini gösteren VPN uygulaması, aynı anda 6 cihaza bağlantı sağlamayı destekliyor.

YORUMLAR