Notefuly

Notefuly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Notefuly uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca notlarınızı tutabilir ve hatırlatıcılar kurabilirsiniz.

Notefuly uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not tutma uygulaması ve cihazlarınızda bulunan varsayılan not tutma uygulamalarına göre daha fazla veriyi daha kolay bir şekilde yönetebilmenize olanak sağladığı, aynı zamanda hatırlatıcılar da barındırdığı için denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Uygulamanın arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip ve tüm özelliklerini ilk bir kaç dakikadan sonra keşfedeceksinizdir. Kilit ekranından bile notlar eklemenize izin vermesi sayesinde not ve hatırlatıcılarınıza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Notlar içerisine kontrol listeleri eklemek ve daha sonra bu listeleri kilit ekranınızdan onaylamak ve yönetmek de mümkün.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Arkaplanlar ile daha güzel görünen notlar
  • Wi-Fi üzerinden notları başkalarıyla paylaşma
  • Notları önizleme
  • Notları e-posta ile gönderme
  • Facebook paylaşım desteği
  • Takvimler ve etiketler

Uygulamanın temel özellikleri pek çok kullanıcı için yeterli olacaktır ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz de. Varolan satın alma seçenekleri kozmetik olanlardan tutun da fonksiyonel olanlara kadar pek çok değişiklik gösteriyor.

Eğer varolan not tutma ve hatırlatıcı uygulamanızdan memnun değilseniz kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR