Nubs' Adventure 1.0 (ios)

Nubs' Adventure

1.0
Nubs' Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nubs' Adventure, aksiyon odaklı bir platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Nub's Adventure, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir platform oyunu. Bol miktarda aksiyon içeren bu oyunda kullanılan pikselleştirilmiş grafikler, retro oyunseverlerin epey ilgisini çekeceğe benziyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi uzun soluklu bir oyun yapısına sahip olması ve oyunculara keşfedecek çok şey vermesi. Oldu bittiye getirmeyip, uzun saatler boyunca kendini oynattıran Nub's Adventure'da keşfetmemiz gereken koskoca bir dünya var. Oyundaki temel amacımız dev solucan Brute tarafından kaçırılan arkadaşlarını bulmaya çalışan karakterimize yardım etmek.

Bu macera esnasında karşımıza türlü türlü engeller ve düşmanlar çıkıyor. Özellikle bölüm sonu canavarları yeteneklerimizi adeta test etmek üzere hazırlanmış.

Oyunun retro atmosferiyle uyum içerisinde çalışan ses efektleri ve müzikler de kalite havasını artıran detaylar arasında. Kontroller de tamamen oyuncu odaklı çalışıyor. Hatta ekrana monte edilebilen harici kontrollere de destek sunuyor.

Orijinal bir karaktere sahip olan, taklit hissettirmeyen Nub's Adventure, sıkılmadan saatler boyu oynayabilecekleri bir oyun arayanların mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.