NumTasu 1.0.0 (ios)

NumTasu

NumTasu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NumTasu: Brain Puzzle, iPhone ve iPad cihazlardan oynayabileceğiniz ve toplama işlemini sonuna kadar kullanacağınız bir tür bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen NumTasu: Brain Puzzle mobil oyunu, beyninizi sürekli zinde tutma potansiyeli olan farklı bir bulmaca oyunudur.

Japon yapımı bir oyun olan NumTasu: Brain Puzzle oyununun adı da İngilizce number ve Japoncada toplama işlemi anlamına gelen Tasu kelimelerinin birleşmesiyle oluşturulmuş. Yalnızca toplama işlemini kullanacağınız oyunda sayılardan oluşturulmuş bir kare içinde yer alan sayıları toplayacaksınız. Ulaşmanız gereken sonuç ise karenin satır ve sütun başlarında yer alan sayılar olacak. Yani satır içinde ya da sütun içinde dizilen sayıları toplamak suretiyle satır ya da sütun başındaki sayıya ulaşmanız gerekiyor. Tabii ki siz yalnızca işinize yarayan sayıları seçip toplamalısınız.

NumTasu: Brain Puzzle oyununun kontrolleri ise oldukça basit. Ekrana dokunmak suretiyle istediğiniz sayıları seçebilirsiniz. Daha sonra pick tuşuna basarak sonuca gidebilirsiniz. NumTasu: Brain Puzzle bilhassa çocuklar için oldukça yararlı olacaktır. Ancak beyin jimnastiği yapmak isteyen yetişkinler için de uygun bir oyundur. NumTasu: Brain Puzzle mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.