Nuvo

Nuvo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nuvo ile bankacılık işlemlerine tek dokunuşla ulaşabilir, alışveriş avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin çalışan genç ve üniversite öğrencilerine yönelik şubesi bankacılık platformu Nuvo ile temel bankacılık işlemlerinizi iPhone ve iPad’inizden gerçekleştirebilirsiniz. Havale, EFT işlemlerinde veya fatura öderken hesap işletim ücreti ödememe, alışveriş kampanyaları, para durumunu giriş yapmadan takip edebilme, yüksek faiz oranlarıyla yatırım yapabilme gibi avantajlar sunmaktadır.

Daha çok genç kesimin başvurduğu bir banka olan Nuvo’nun iPhone ve iPad uygulaması ile neler mi yapabilirsiniz? Vadeli ve vadesiz hesap açabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz kişiye hesap işletim ücreti ödemeden para transferi yapabilirsiniz. E-fırsat ve kampanyaları inceleyebilirsiniz. Finans sözlüğüne bakarak bankacılıkta sık kullanılan terimlerin anlamını öğrenebilirsiniz. Döviz, fon, bireysel kredi, mevduat faizi hesaplayabilirsiniz.

Nuvo’nun sunduğu avantajlardan faydalanmak için http://www.nuvo.com.tr/ adresine giderek Nuvo kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru durumunu uygulamanın “Kuryem Nerede” bölümünden takip edebilirsiniz.