Online People 1.23 (ios)

Online People

Online People
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arkadaş bulma siteleri arasında popüler olan Online People mobil cihazlarda da ücretsiz olarak kullanılıyor.

İnternet üzerinden çöpçatan hizmetlerini takip edenler Online People ismini muhtemelen duymuşlardır. Facebook hesabıyla bağlanılan bir hizmet olan Online People, yeni arkadaşlar arayanlara fazlasıyla yardımcı olan bir uygulama. Büyük bir arayüzü değişikliği ile birlikte mobil cihazlara da ulaşan Online People artık iOS ve Android cihazlarından da erişilebilir bir yapıya ulaştı. Facebook kullanıcılarıyla dolu bir uygulama olan Online People Türkiye'de de oldukça ilgi gören bir sosyal ağ.

İstenmeyen mesajlara karşı bariyer niyetiyle sunulan bir sistem aracılığıyla göz kırpma ve hediye gönderimi gerçekleşmediği sürece kimse mesajlaşamıyor. Dolayısıyla sapık takipçiler ve mesajları gibi kaygılarınız olmayacak. Para ödemeksizin çevrimiçi olan herkesi görebiliyorsunuz ve bu kişilerin profillerini de tamamen gezebiliyorsunuz. Bu sayede bile türünün birçok örneğinden daha serbest bir oyun alanı sunan Online People boşu boşuna bu kadar popüler değil. Şehirlere ve mesafelere göre arama gerçekleştirebileceğiniz uygulama size liselenen kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduklarını da belirtiyor. Facebook uygulaması ve iOS uygulaması arasında herhangi bir senkronizasyon problemi yaşanmıyor.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Online People, uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalandığınızda daha fazla hediye almanız için krediler sunuyor ve arama listesininin üstünde yer alan vitrinde ön plana çıkmanıza olanak tanıyor. Böylece yeni insanlarla tanışma şansınız da artıyor.

YORUMLAR