Ontrava

Ontrava
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Ontrava

Ontrava, iPhone ve iPad cihazlarınızda iş, yaşam, teknoloji ve kariyer gibi konularda haberler okuyabileceğiniz harika bir uygulamadır.

Ontrava, mobil platformlarda sürekli gelişen haber okuma deneyimine yeni bir soluk getiren bir haber uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, iş, yaşam, teknoloji, kariyer ve girişimcilik konuları hakkında yazılmış haberlere ulaşabilir ve keyifli bir okuma süreci geçirebilirsiniz. Son derece sade bir uygulama olması nedeniyle denemenizi kesinlikle öneririm.

Türkiye'de belirli bir nişi besleme amacıyla kurulan portalların sayısı giderek artıyor. Açıkçası bu konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum, zira tematik sitelerde yayınlanan içerikler veya haberler her zaman daha ayrıntılı ve kaliteli oluyor. İş, yaşam, teknoloji, kariyer ve girişimcilik alanlarına ilgi duyan insanların birbirinden güzel içeriklere ulaşabileceği Ontrava'da bunlardan biri diyebilirim. En fazla 3 dakikada okuyabileceğiniz haberler ile hem bilgilenip hem de vakit kazanabilirsiniz. Diğer yandan önemli haberler hakkında bildirim alma imkanınız olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 

Yukarıda bahsettiğim alanlara ilgi duyan biriyseniz Ontrava'yı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece başarılı bir haber okuma deneyimi sunduğundan denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR