Oyunpark Okey Online

Oyunpark Okey Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Oyunpark Okey Online mobil oyunu, klasik Okey oyununu mobil platforma başarıyla taşıyan bir tür masa oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Oyunpark Okey Online mobil oyunu, bildiğimiz klasik Okey oyununu çevrimiçi olarak gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz şık tasarımlı bir masa oyunudur.

Oyunpark Okey Online mobil oyunu, benzerlerinden çok da farklı bir şey vaat etmiyor. Benzer online okey oyunlarında olduğu gibi Okey Online mobil oyununda yine puanlara göre oluşturulmuş oyun odaları yer alıyor. Online olmak için ister Facebook girişi yapın isterseniz de üye olarak giriş yapın.

Oyunpark Okey Online mobil oyununda çip sistemi bulunuyor. Yine diğer oyunlardan aşina olunduğu üzere sanal bir para gibi düşünülecek bu çipler sayesinde homojen oyuncuların aynı masada ve aynı odada yer alması amaçlanıyor. Tabi çip biriktirerek yüksek puanlı masalarda meydan okuyan cesur oyuncular da yok değil. Sohbet özelliğinin de bulunduğu oyunda kullanıcılar oyun zevkini muhabbetle de taçlandırıyor. Sade ve anlaşılır olmasının yanında şık bir tasarıma sahip olan Oyunpark Okey Online mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR