PandaDoc 1.13 (ios)

PandaDoc

PandaDoc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PandaDoc uygulamasını kullanarak farklı bulut depolama servisleri üzerinde sakladığınız belgeleri tek bir yerden yönetebilirsiniz.

PandaDoc iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir doküman yönetim uygulamasıdır. Her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da uygulamada bazı limitler bulunuyor ve bu limitleri kaldırabilmek için ücret ödemeniz gerekmekte.

Bildiğiniz gibi bulut depolama servisleri son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve birçok kullanıcı dijital belgelerini bu servisler üzerinde saklıyor. Bu alanda farklı seçeneklerin olması ve kullanıcıların hemen hemen tüm bu sunulan servislerden faydalanması zaman zaman yönetim zorluğu yaşatabiliyor. PandaDoc uygulaması sayesinde farklı servisler üzerinde tuttutğunuz belgelerinizi tek bir yerden zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak Dropbox, OneDrive ve Box hesaplarınızda sakladığınız dosyaları zahmetsizce yönetebilirsiniz. Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de kullanıcılara dijital imza oluşturma ve bu imzayı elektronik belgelerde kullanabilme şansı sunması. PandaDoc uygulamasını kullanan arkadaşlarınız varsa birlikte aynı doküman üzerinde çalışabilir ve daha hızlı fikir alışverişi yapabilirsiniz.