PaperChase 1.0.2 (ios)

PaperChase

PaperChase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

New York sokaklarında kağıt uçaklarınızı başkalarıyla kıran kırana kapıştırın. PaperChase, her dakikası aksiyon ve heyecan dolu bir oyun.

Kağıt uçaklarla geçen nostaljik hayatınızda elinizdeki uçan cisim ile yeterince hedefi gerçekleştiremediğinizi mi düşünüyorsunuz? O halde PaperChase, belki de sizin aradığınız oyundur. Ücretsiz olan PaperChase, hem cebinizi yormadığı gibi, aynı zamanda da bol eğlenceli bir vakit vaadediyor. Pangea Software'in yapmış olduğu ve editörlerimizden Emircan'ın vazgeçemediği oyunlardan biri olan Air Wings ile olan benzerliği dikkat çekse de oyunun kendine has bir keyfi de mevcut.

Oyunda uçakları kontrol etmek konusunda ilk başta biraz güçlük çekebilirsiniz. Bunu engellemek için hassasiyet ayarlarını düzenleme şansınız olduğunu hatırlatalım. Ayrıca, oyunun farklı zorluk ayarları da herkesin kendi seviyesine uygun bir oyun deneyimi elde etmesini sağlıyor. New York sokaklarının gri ambiyasına eğlence katan kağıt uçağınızla önünüze çıkan engellere karşı manevra yapmanız ve etrafa dağıtılmış bonusları toplamanız gerekiyor.

PaperChase, uçağınızı aşama aşama güçlendirmenizi de mümkün kılıyor. Sahip olduğunuz upgrade seçenekleriyle daha iyi bir uçuş keyfi da garantili. Sade ama güzel grafiklere sahip olan bu oyun, nostaljik bir ambiyans yaratmak konusunda başarılı. Ücretsiz ama iyi bir oyun arıyorsanız PaperChase oldukça iddialı bir oyun.

YORUMLAR