Perfect Racer

Perfect Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    289

  • Üretici

    Zuuks Games

Perfect Racer, lüks arabalar ile trafik içerisinde hız yaparak bölümleri bitirmeniz gereken heyecanlı ve eğlenceli bir iOS araba yarışı oyunu.

Perfect Racer, iPhone ve iPad'leri üzerinde araba yarışı oyunları oynamayı seven oyuncular için geliştirilen heyecanlı ve eğlenceli bir oyun. Tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan oyunda 7 farklı farklı bölüm ve 7 farklı araba modeli bulunuyor. Bu 7 arabanın 4'ü spor, 2'si klasik ve 1 tanesi de Amerikan arabası. İstediğiniz arabayı seçerrek şehrin sokaklarında gezintiye çıkabiliyorsunuz.

Gezinti dediğime bakmayın. Çünkü bölümleri ne kadar hızlı ve erken bitirirseniz o kadar çok para kazanıyorsunuz. Gerçekçi şehir trafiği, araba ses efektleri ve araba sürüşü bulunan oyunda, kendinizi gerçekten araba sürüyor gibi hissedebilmeniz mümkün. Birden fazla dil desteği olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmayan oyunu oynayabilmek için çok fazla İngilizce'ye de ihtiyaç duymuyorsunuz.

Hem hava durumunun değiştiği hem de gündüz ve gecenin yaşandığı oyunda farklı durumlarda araba sürme keyfini yaşamak da güzel bir his veriyor. Normal şartlarda bu tür ücretsiz oyunlarda sadece gündüz vakti ve güneşli havada araba kullanabilmek mümkün oluyor. ŞEhir haritası bulunan oyunda bölümleri geçerken bir gözünüzün sürekli haritada olması sizin açınızdan oldukça yararlı olacaktır.

Etkileyici ve 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda gerçek trafik kuralları da uygulanıyor. Kırmızı ışıkta geçme ve hız limitini aşma gibi durumlarda trafik polisi peşinize düşüyor ve sizi kovalıyor.

Farklı kamera açıları ile oynayabileceğiniz eğlenceli bir araba yarışı oyunu olan Perfect Racer, tam olarak bir yarış oyunu olmamasına rağmen araba oyunu kategorileri arasındaki iyiler listesinde yer alıyor diyebilirim. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip yükledikten sonra kendi arabanızı seçerek dilediğiniz gibi modifiye edip hemen trafiğe çıkabilirsiniz.

YORUMLAR