PES Manager

PES Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,252

  • ÜRETİCİ

    Konamı

PES Manager ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

PES Manager, ünlü futbol oyunu serisi PES ile tanınan Japon oyun geliştiricisi Konami tarafından geliştirilmiş yeni bir mobil menajerlik oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunu olan PES Manager'da Avrupa liglerinde şampiyonluk mücadelesi veren bir takıma liderlik etme imkanına kavuşuyoruz. PES Manager oldukça geniş bir futbolcu arşivine sahip. Oyunda 1500'ün üzerinde futbolcunun fotoğrafları oyuncu kartları olarak yer alıyor ve bu oyuncu kartlarını kullanarak kendi rüya takımımızı yaratabiliyoruz. Takımımıza seçtiğimiz futbolcuların bazıları özel yetenekleriyle öne çıkıyor ve bu özel yetenekler oyuncu kartlarında belirtiliyor. Bu futbolcular maçlar sırasında fark yaratmakta ve bize rakip takım karşısında büyük avantaj sağlamakta.

PES Manager'da takımımızı kurduktan sonra takımımızın maçta kullanacağı oyun sistemini belirliyoruz. Maçlar esnasında oyuncularımızı sahada 3 boyutlu olarak takip edebilmekteyiz. Maçları kazandıkça oyuncularımızın yeteneklerini geliştirebilmemize imkan tanınıyor. Bu sayede takımımızı gittikçe güçlendirebiliyoruz ve en güçlü rakiplerimizin karşısına çıkabiliyoruz.

PES Manager oyunculara özel ödüller kazandıran etkinliklere de yer vermekte. Eğer menajerlik oyunlarını seviyorsanız bu ücretsiz oynanabilen oyunu deneyebilirsiniz.

 

YORUMLAR