PETA 2.0.3 (ios)

PETA

PETA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PETA, iPhone ve iPad cihazlarınızda hayvan haklarını takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

PETA, günümüzde ağırlığı giderek artan hayvan hakları savunucularının geliştirdiği bir uygulama ve bu konuda yapılan girişimleri kolaylıkla takip etmenizi sağlıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz uygulamada, hayvanlara değer veren insanların arasına katılarak siz de hayvan haklarını koruma konusunda bir aktivist olabilirsiniz.

Günümüzde hayvanlara eziyet eden insanların sayısının bir hayli fazla olduğunu biliyoruz. Sadece ülkemizde de değil dünya genelinde bu konuda çok ciddi araştırmalar yapılıyor ve her gün yüzlerce hayvan vahşice katlediliyor. PETA uygulaması da uluslararası bir kuruluşun ortaya çıkardığı başarılı bir girişim ve hayvanlara yapılan eziyete artık dur demek için çalışıyor. Uygulamaya girdiğinizde karşınıza güncel kampanyalar geliyor ve üzerine tıklayarak bilgi alabiliyorsunuz. Daha sonra kampanyaya destek olmak için "Take action now" diyerek ilgili mercilere şikayette bulunabiliyorsunuz. 

Özellikle hayvan hakları savunucularının mutlaka kullanması gereken uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu sayede bir mesaj da biz verelim; hayvanlara dokunmayın!

YORUMLAR