Petvengers

Petvengers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petvengers, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Petvengers, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur. Birbirinden zorlu bölümlere ve korkunç canavarlara sahip olan oyunda eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyun olan Petvengers, harika kurgusu ve benzersiz bölümleriyle dikkatimizi çekiyor. Becerilerinizi test edebileceğiniz oyunda 80'den fazla bölmü geçmeye çalışıyor ve aynı zamanda arkadaşlarınıza meydan okuyorsunuz. Benzersiz mekaniklere ve farklı dünyalara sahip olan oyunda eğlenceli zamanlar geçirebiliyorsunuz. 24'den fazla farklı sevimli hayvan karaktere de sahip olan oyunda harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Dikkatli olmalı ve elinizi çabuk tutmalısınız.. Oyunda başarılı olabilmek için tüm eşleştirmeleri tamamlamanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla mücadele etmek için de oynayabileceğiniz Petvengers'ı sakın kaçırmayın.

Harika grafiklere ve farklı bir atmosfere sahip olan oyunda başarılı olabilmek için hızlı olmalı ve canvarları alt etmelisiniz. Birbirinden güçlü canavarlara sahip olan oyunda çok eğleniyorsunuz. Eşleştirme oyunu kurgusuna ve savaş oyunu atmosferine sahip olan oyunu can sıkıntınızı gidermek için tercih edebilirsiniz.

Petvengers oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR