Photo Mosaica 3.1 (ios)

Photo Mosaica

3.1
Photo Mosaica
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Mosaica, iPhone ve iPad'lerinizdeki fotoğrafları mozaiklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz iOS uygulamalarından bir tanesi.

Photo Mosaica, fotoğraflarınızı mozaikleme yapmak için tercih edebileceğiniz ücretsiz fakat işe yarayan başarılı iOS uygulamalarından bir tanesi. iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların cihazlarındaki fotoğrafları mozaikleştirebilen uygulama sayesinde dilediğiniz fotoğrafı seçerek snaiyeler içerisinde mozaikleştirebiliyorsunuz.

Mozaikleştirme işlemini yaparken, yakınlaştırma ve düzenleme gibi seçeneklerde sunan uygulama sayesinde mozaiklerken göreeğiniz ufak tefek pürüzleri ortadan kaldırmak oldukça kolay.

Bazı fotoğrafların çok daha güzel görünmesini sağlayan mozaikleştirme ile meydana getirdiğiniz her şeyi ister arkadaşlarınız ile isterseniz de sosyal medya üzerinde paylaşım yapabiliyorsunuz.

Mozaikleme yaparken rengarenk fotoğraflar seçmeniz, mozaiklemeden sonra ortaya çıkacak fotoğrafın daha güzel görünmesini sağlıyor. Bu nedenle olabildiğince çok renkli fotoğraflar seçmeye özen göstermeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

Uygulama kurulm aşamasında ya da kurulduktan sonra fotoğraf galerinize erişebilmek için bazı onaylar isteyebilir. Bu onayları vermeniz gerekiyor. Aksi taktirde fotoğraflarınıza erişemeiyor ve siz de mozaikleme yapamıyorsunuz.

Filtreleme ve çerçeve ekleme gibi klasikleşen fotoğraf düzenlemelerinden sıkıldıysanız, Photo Mosaica uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirip mozaiklemeye başlayın.