Piloteer 1.32 (ios)

Piloteer

Piloteer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piloteer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçuş oyunudur

Piloteer fizik tabanlı bir oynanışa sahip olan ve oyunculara bolca adrenalin salgılatmayı başarabilen bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçuş oyunu olan Piloteer bize bir hikaye kitabından çıkmış gibi görünen bir hikaye sunuyor. Oyundaki maceramız genç bir mucidin icadını dünyaya tanıtma mücadelesini konu alıyor. Kahramanımız tamamen kendi çabalarıyla bir jetpack geliştirmiştir ve bu icadı ile uçulabileceğini iddia etmektedir. Fakat bu iddiasını kanıtlaması ve dünyanın jetpack uçuş sistemleri ile ilgili önyargısını kırabilmesi için icadıyla uçarak özel gösteriler yapması gerkeiyor. Biz de ona bu işte yardımcı oluyoruz ve maceraya ortak oluyoruz.

Piloteer'inn oldukça zor bir oynanışı olduğunu belirtmekte fayda var; bu nedenle oyunu oynarken görevleri gerçekleştirdikçe zoru başarmanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Oyundaki temel amacımız icadımızı kullanarak uçmayı öğrendikten sonra havada süzülerek belli akrobatik hareketleri gerçekleştirme ve kaza yapmadan yere iniş yapma. Bu sayede basının ilgisini çekebiliyoruz ve manşetlerde yer alabiliyoruz. Oyunda küçük bir yanlış adım bile kaza yapmamıza sebep olabiliyor; bu nedenle reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekli.

Piloteer'in el çizimi şeklindeki 2 boyutlu grafikleri bir hikaye kitabı havası yaratıyor.

YORUMLAR