Pixel People

Pixel People
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir yapıya sahip olan Pixel People'da şehrinizi en iyi şekilde yönetip, yaşayanları mutlu etmeye çalışıyoruz.

Pixel People iOS için üretilmiş eğlenceli ve oynaması son derece keyifli olan bir şehir kurma oyunudur. Uygulama marketteki birçok rakibinin aksine Pixel People kullanıcıları üç boyutlu ve gelişmiş görsellerle değil, pikselleştirilmiş modellemelerle karşılıyor.

Pikselleştirilmiş görsellere sahip olması bazı oyunseverlerin hoşuna gitmeyecek olsa da Pixel People son derece keyifli bir oyun. Özellikle şehir kurma oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm bu oyunda şehirde yaşayanlara evler, iş yerleri, bankalar, sosyal tesisler kurmalı ve onların her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurmalısınız.

Oyunun en ilginç yanlarından birisi de 365 farklı kişiliğe sahip insan tipinin bulunması. Bunlardan her biri farklı bir göreve ve kişiliğe sahip. Dolayısıyla sosyal yapıda alacakları görev de tamamen farklı. Bu kişilere en uygun görev yerlerini bulmalı ve şehrinizi en iyi şekilde yönetmelisiniz. Aksi halde husurzuluk çıkabilir ve şehirde yaşayanlar mutsuz olabilir. Oyunda ilerledikçe farklı nesneler ve yapılar açılıyor. Oyunun en cezbedici taraflarından biri de gizli nesnelerin bolluğu. Hepsini keşfetmek epey vakit alsa da bu işi yaparken alınan keyif gerçekten çok yüksek oranda.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsada bazı uygulama içi satın almalar öneriyor. Bunlar oyunun gidişatı üzerinde doğrunda bir etkiye sahip değil fakat daha hızlı ilerlemek isterseni bu servisi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR