Pocket Footballer

Pocket Footballer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Footballer, eğlenceli ve kaliteli bir futbol oyununu ücretsiz olarak oynamak isteyenlere hitap ediyor.

Pocket Footballer, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, mizahi yönü ağır basan bir futbol oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Gerçekçilikten ziyade eğlence yönü ağır basan bir futbol oyunu arayışındaysanız Pocket Footballer'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Oyunun eğlenceli havası daha ilk adım attığımız zaman gerek grafiklerden gerekse ses efektlerinden oyuncuları etkisi altına alıyor. Oyuncuların tasarımları gerçekten komik bir tarzda modellenmiş. Elbette tasarım her şey değil. Neyse ki yapımcılar bu durumun farkında olacaklar ki Pocket Footballer'ı mümkün olduğunca eğlenceli kılabilmek için geniş çaplı kişiselleştirme seçeneklerine ve farklı oyun modlarına yer vermişler.

Pocket Footballer'da karşımıza hem tekli oyuncu hem de çoklu oyuncu modları çıkıyor. Kendi futbolcumuzu oluşturduktan sonra maçlara çıkıyor ve rakiplerimizle kozlarımızı paylaşıyoruz. İstersek arkadaşlarımızla bir araya gelerek kooperatif mücadelelere girişebiliyoruz.

Uzun soluklu bir futbol oyunu olan Pocket Footballer, futbola ilgi duyan oyunseverlerin ilgisini çekebilecek kalitede ve düzeyde bir oyun.

YORUMLAR