Pocket Legends Adventures

Pocket Legends Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler MMO oyunu yenilendi!

Pocket Legends Adventures, farklı silahlara kuşanmış, özel güçleri olan hayvan kahramanları yönettiğiniz aksiyon rpg oyunu. Oyunun geliştiricisine göre Alterra’nın antik dünyasında geçen aksiyon, strateji ve rol yapma karışımı oyunu, mobil platformda en çok oynanan MMO oyununun yapımcısının imzasını taşıyor.

Spacetime Studios’un mobile milyonlarca indirmeye ulaşan aksiyon rol yapma oyunu Pocket Legends’ın ikinci oyununda grafiklerin kalitesi artırılmış, dövüş sistem tamamen yenilenmiş, elbette yeni karakter ve silahların yanı sıra büyüler eklenmiş. Tek oyuncu modunda ölümcül tuzaklarla karşılaşacağınız karanlık zindanlara giriş yaparken, Co-op multiplayer modunda arkadaşlarınızla birlikte rakiplerinizi alt etmenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Pocket Legends Adventures’ı diğer fantastik aksiyon rpg oyunlarından ayıran en önemli nokta; tamamen özgür oynanış sunması ve hiçbir kısıtlama içermemesi. Sınıf atlayanın değil yeteneklerini konuşturanların kazandığı açık dünya sürükleyici bir rol oyunu karşımızda.

YORUMLAR