Pocket Mine 2 1.3.0 (ios)

Pocket Mine 2

Pocket Mine 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Mine 2, yerin altını kazarak değerli materyaller çıkartmayı amaçladığımız eğlenceli bir oyun.

Pocket Mine 2, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir madencilik oyunu olarak dikkat çekiyor. İlk oyunun üzerine epey bir özellik koymuş halde karşımıza çıkan Pocket Mine 2'de maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Birinci oyunu oynamayanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. Pocket Mine'da yeraltını kazarak değerli materyalleri çıkartmayı amaçlayan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Fakat bu görev hiç de kolay bir işleyişe sahip değil çünkü yerin altı beklenmedik sürprizlerle dolu.

Değerli materyalleri toplayıp yeryüzüne çıkarttıkça maddi yönden zenginleşiyoruz ve kendimize yeni ekipmanlar alabilecek düzeye erişiyoruz. Yeni ekipmanlar aldıkça gücümüz de yükseldiği için daha derine kazabilme şansına sahip oluyoruz.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri de karakterimizi dilediğimiz gibi giydirebilme şansına sahip olmamız. Bu özellikle birlikte karakterimizi kendi zevkimize göre kişiselleştirebiliyor, daha orijinal bir duruş sergileyebiliyoruz. Dikkatimizi çeken diğer önemli bir özellik ise arkadaşlarımızla ekipman alışverişi yapabilmemiz. Bu sayede bizde olmayan ekipmanları kolayca elde edebiliyoruz. Arkadaşlarımızla etkileşime girebildiğimiz için oyundan aldığımız keyif de artıyor.

Genel olarak Pocket Mine 2, ilk oyunun üzerine fazlasıyla özellik koymuş ve bu haliyle çok daha iyi olmuş. Uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Pocket Mine 2'yi denemelisiniz.