Polyforge 1.0 (ios)

Polyforge

1.0
Polyforge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polyforge, minimalist görselleriyle üzerine çeken gittikçe zorlayan bölümlerle dolu beceri oyunu.

Polyforge, minimalist görsellere sahip oyunlara ayrı bir ilginiz varsa oynarken keyif alacağınızı düşündüğüm bir yapım. Detaylı tasarlanmış şekillerin hatlarını oluşturmaya dayanan oyun iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulmasıyla şaşırtıyor.

Ufak boyutlu olan ve küçük ekranlı iPhone’da da rahat oynanış sunan Polyforge, gittikçe zorlaşan seviyeler içeriyor. Oyunda amaç şekille birlikte ters istikamette dönen kristalle şeklin hatlarını çizip şekli aydınlatmak. Şekli oluşturan parça noktalarına atlamamak suretiyle kristali iliştirmek bölümü geçmeniz için yeterli. Tabii ki bunu kolaylıkla yapmamanız için engeller var. Hatlarını çizdiğiniz şekil ile etrafında dolaşan kristal farklı yönde ve belirsiz bir hızda dönüyor. Bölüm geçtikçe şeklin dönüş hızı artıyor ve kristali fırlatırken aynı noktalara denk gelmeniz kolaylaşıyor.

Sabır gerektiren ve odak noktanızı bozmadan ilerleyebileceğiniz oyunlar arasında Polyforge. Oyunun güzel yanlarından biri yandığınız bölümde baştan başlatmaması. Bu tarz oyunlarda en sevmediğim şeylerden biri olan hata sonrası sil baştan başlama Polyforge’de yok.

YORUMLAR