Potion Maker 1.2.6 (ios)

Potion Maker

Potion Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Potion Maker ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iksir yapma oyunudur

Potion Maker eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil iksir yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Potion Maker'da Moe Chara adlı kahramanımızın maceralarına eşlik ediyoruz. Oyundaki temel amacımız kendi iksirlerimizi yaratmak ve bu iksirleri satarak para kazanmak ve zengin olmak. Fakat bu iş sanıldığı kadar kolay değil; çünkü bize yüksek para kazandıran iksirleri yaratmak için bolca pratik yapmamız gerekiyor. Oyuna başta basit iksirler yaparak başlıyoruz. Bu iksirler ucuza satılıyor; fakat bir süre sonra iksirlerimize yeni malzemeler eklemeye başlıyoruz. Doğru malzeme seçimlerini yaparsak iksirimiz beğeniliyor. İksirlerimizi bu şekilde giderek geliştirebiliyoruz. İksirimizde ne kadar çok malzeme varsa o kadar çok para kazanabiliyoruz.

Potion Maker'ı oynamak için ekranın üst kısmındaki malzemeleri seçiyoruz ve iksire dahil ediyoruz. Doğru malzemeleri seçtiğimizde iksirimizin değeri artıyor ve yeni malzemeler kullanabiliyoruz. Oyun sevimli kahramanlara  ve anime tarzında göze hoş görünen grafiklere sahip. Potion Maker her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR