Prizmo Go 1.0 (ios)

Prizmo Go

1.0
Prizmo Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prizmo Go, iPhone ve iPad cihazlarınızda metinleri kamerayla kolayca yakalamanızı sağlayan harika bir üretkenlik uygulamasıdır.

Prismo Go, günümüzde pek çoğumuzun ihtiyacı olan basılı metinleri dijital ortama aktaran bir üretkenlik uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, basılı metinleri bir kamera yardımıyla kolaylıkla yakalayabilir ve akıllı cihazınıza kopyalayabilirsiniz. Bunun da ötesinde diğer not uygulamalarınıza da gönderebilirsiniz. 

Prismo Go uygulamasının yaptıkları elbette bununla sınırlı değil. Diğer yandan kopyalamak istediğiniz metinlerle de kolaylıkla etkileşime geçebiliyorsunuz. Çektiğiniz fotoğraf üzerinde doğru ve hızlı bir biçimde metin seçmeniz mümkün. Diğer yandan seçtiğiniz bu metinleri sesli bir şekilde okuyabiliyor ve eğer adres varsa harita uygulamasına gidip size yardımcı olabiliyor. Gelişmiş fotoğraf işleme özelliği sayesinde de bu işlemleri gerçekleştirirken hiç zorlanmıyorsunuz. 

Eğer bu tip üretkenlik uygulamasına ihtiyacınız varsa, Prismo Go uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR