Prodigium

Prodigium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prodigium ile sevdiğiniz gazeteleri, haberleri ve yazarları kolayca tkaip edebilirsiniz

Prodigium haber okuma, gazete okuma ve yazar takip etme konusunda size oldukça pratik bir çözüm sunan ücretsiz bir haber uygulamasıdır.

Tamamen Türkçe olan ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'inizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde yanınızda haber okumak için gazete taşıma derdinden kurtuluyorsunuz. Özellikle toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız yolda giderken gazete açıp okumak mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle haber takip, gazete takip ve yazar takip işleri için akıllı telefonumuzu veya tabletimizi kullanmak daha pratik olabiliyor. İşte Prodigium size iPhone veya iPad'inizi kullanarak birçok farklı haber kaynağına, yazara veya gazeteye tek dokunuşla ulaşma imkanı vermekte.

Prodigium ayrıca farklı haber kaynaklarını bir araya getirdiği için sizi her haber kaynağı için farklı bir uygulama indirme derdinden de kurtarmakta. Uygulamada desteklenen haber kaynakları şunlar:
ntvmsnbc.com, EnSonHaber.com, Haberler.com, Haber Türk, Sözcü, Hürriyet, Radikal, Milliyet, Zaman, Cumhuriyet, Takvim, Sabah, AMK, Fanatik, Fotomaç, Star, A Haber, Bugün, CNNTürk, Türkiye Gazetesi BBCTürkçe, ShiftDelete.net, Tübitak, DonanimHaber.com

Prodigium sayesinde gündemdeki güncel haberlerin yanısıra spor haberleri, sanat haberleri, teknoloji haberleri gibi farklı kategoriler altında birleştirilmiş haberlere ulaşabiliyorsunuz.

Bu kaynaklara zamanla yenilerinin de eklenmesi uygulamaya artı puan kazandırmakta. Prodigium'un bir diğer güzel özelliği ise sevdiğiniz yazarların köşe yazılarını özel olarak listeleyebilmenize ve takip etmenize imkan tanıması. Uygulamada Ertuğrul Özkök, Yılmaz Özdil, Hıncal Uluç, Emre Kongar, Can Dündar, Yılmaz Özdil, Bekir Coşkun, Ergün Diler, Altan Tanrıkulu, Rıdvan Dilmen, Erman Toroğlu, Metin Tekin, Mehmet Barlas, Engin Ardıç, Haşmet Babaoğlu, Ayşe Arman, Fatih Çekirge gibi yazarların yazılarını takip edebilirsiniz. 

Prodigium'un en güzel özelliklerinden biri de internet bağlantınız olmadığında haberleri okumanıza yardımcı olan "Sonra Oku" özelliği. Bu özellik sayesinde internet bağlantınız varken sevdiğiniz haberleri kaydedebiliyorsunuz ve internet bağlantınızın olmadığı yolculuk gibi zamanlarda bu haberleri okuyabiliyorsunuz.

Prodigium oldukça kullanışlı özelliklere sahip olan yüksek başarıya sahip bir haber uygulamasıdır.

ARTILAR

Haber kaynaklarına zamanla yenilerinin eklenmesi

İntertet bağlantınız olmadığında haberleri okumanıza olanak sağlayan

Sevdiğiniz yazarları takip edebilme

Kategoriler altında haberlere ulaşabilme

Farklı uygulamalar kullanmadan farklı haber kaynaklarına erişim

EKSİLER