Puzzle & Glory

Puzzle & Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle & Glory mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Puzzle & Glory içerisinde farklı oyun türlerinin güzel öğelerini birleştiren bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Puzzle & Glory'de fantastik bir dünyaya konuk olarak destansı bir maceraya atılıyoruz. Şeytani güçler ile iyiliği temsil eden kahramanların arasındaki savaşı konu alan oyunda kahramanlarımızı seçerek kendi savaş takımımızı kuruyoruz ve canavalarla yüzleşerek dünyayı kötülükten arındırmaya çalışıyoruz. Bu işi yapmak için ise bulmaca çözme yeteneklerimizi kullanmaktayız.

Puzzle & Glory'deki savaşlar bir renk eşleştirme mücadelesi şeklinde. Düşmanlarımızla çarpışırken onlara hasar verebilmek için oyun tahtasında yer alan aynı renkteki taşları birleştirerek patlatmamız gerekiyor. Oyun boyunca farklı kahramanları ordularımıza dahil edebiliyoruz. Bu kahramanlar faklı özel yeteneklere sahipler ve bu yetenekler savaşlarda oldukça işimize yarıyor. Savaşları kazandıkça kahramanlarınızı geliştirerek güçlendirmenize de izin veriliyor.

Puzzle & Glory'i dilerseniz senaryo modunda tek başınıza oynayabilirsiniz, dilerseniz PvP modunda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

YORUMLAR