Quizbie 2.2.1 (ios)

Quizbie

Quizbie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Genel kültür, bilgi ve zekanızla yarışın.

Quizbie, gerçek kişilere karşı yarışabileceğiniz bilgi yarışması oyunu. Tamamen ücretsiz, internetsiz oynayabiliyorsunuz ve içeriği sürekli güncelleniyor, geliştiriliyor. Farklı kategorilerde binlerce eğlenceli sorunun bulunduğu Türkçe bilgi yarışması oyunu, 7’den 70’e bilgisine, zekasına, elbette genel kültürüne güvenen herkese açık. Eğlendirirken öğreten sürükleyici bir mobil oyun.

Mobil platformda birçok bilgi yarışması mevcut ancak Quizbie çok farklı. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Sanat, Spor, Eğlence, Müzik ve Kültür kategorilerinde sorulan sorular birbirini tekrar etmiyor ve gerçekten bilgi seviyenizi ölçecek cinsten kaliteli sorular. Oyun Türkçe ve Türkiye’nin dört bir yanından gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Soruları doğru cevaplamak kadar hızlı da olmak önemli. Günün, haftanın, ayın ve tüm zamanların en iyi oyuncuları arasına katılabilmeniz için bilginizle reflekslerinizi konuşturmalısınız. Unutmadan, takıldığınız soruları ipucu alıp devam etme şansına sahipsiniz.

iPhone ve iPad’de oynanabilir Türkçe bilgi yarışması oyunlarından farklı olarak Quizbie’de kendi sorularınızı ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla geliştiricinin hazırladığı sorularla sınırlı kalmıyor, sorulara sürekli yenileri ekleniyor.

YORUMLAR