RAID HQ 2.618 (ios)

RAID HQ

RAID HQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RAID HQ, John Rambo ve ekibiyle adayı korumaya çalıştığınız shoot em up oyunu.

RAID HQ, vur kaç üzerine kurulu shoot em up oyunlarından keyif alıyorsanız hayır diyemeyeceğiniz bir iOS oyunu. Kendi kurduğunuz birliğinizle adanızı savunma mücadelesi verdiğiniz oyunda tanklar, helikopterler, taretler ve daha onlarca araçla adanızı yerle bir etmeye gelen düşmanları geri püskürtmeye çalışıyorsunuz ancak görevinizi verilen süre içerisinde tamamlamanız gerekiyor.

Oyunun ana karakteri kırmızı bandanalı Rambo kılıklı bir kas yığını. Her türlü silahı kullanabilen ve düşmanla teke tek savaşmaktan zevk alan kahramanımız mücadelesini çoğu zaman tek başına sürdürüyor. Zaferle sonuçlanan görevler sonrası verilen ödülleri adanızı daha korunaklı hale getirmek, yanınıza başka paralı askerler alıp gücünüzü artırmak kullanıyorsunuz.

Diğer oyuncularla sohbet edip klan kurarak güçlerinizi birleştirebileceğiniz oyunda görevler süre sınırlı ancak çoğu zaman verilen sürenin altında bitiriyorsunuz. Göreviniz başlamadan söyleniyor ve onaylamanız halinde direkt düşmanla baş başa kalıyorsunuz. Düşmanın açığını bulmak ve sağlığınızdan olmamak için sağa sola kaçışlar yapmanız, bunu yaparken de zayıf noktalara ateş etmeniz gerekiyor.

YORUMLAR