Rayman Adventures 1.3.0 (ios)

Rayman Adventures

Rayman Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    224

  • Üretici

    Ubisoft

Rayman Adventures, Ubisoft'un maskotunun yeni maceralarını konu alan Ubisoft yapımı iOS oyunu.

Rayman Adventures, sevilen karakter Rayman’in yeni maceralarını konu alan iOS oyunu. Ubisoft imzasını taşıyan oyun ilginç olarak ücretsiz indirilmeye sunulmuş. iPhone ve iPad’inizde platform oyunlarını da yer veriyorsanız gerek görselleriyle gerekse de basit ancak eğlenceli oynanışı ile saran bu oyunu kesinlikle es geçmemelisiniz.

Platform oyunlarından keyif alıp ta Rayman ile tanışmamış biri yoktur sanırım. Ubisoft’un maskotu bu sefer kendisini büyülü bir ormanda buluyor. Kutsal ağaçtan çalınan değerli bir yumurtanın peşine düşen korkusuz karakterimize tehlikelerle dolu dünyada ilerlemesinde yardımcı oluyoruz. Orta çağın perilerle dolu kalelerinden Olympus’un mitolojik dünyalarına yumurtayı aramak için geziyoruz. Tabii ki önümüze türlü engeller çıkıyor. Bu engelleri bir noktadan sonra tek başımıza aşamıyoruz ve kendi besleyip geliştirebildiğimiz farklı yaratıkların güçlerinden yardım alarak ilerliyoruz.

Dokun – kaydır kontrol sistemiyle her yaşta kişinin rahatlıkla oynayabileceği eğlence dozu yüksek aksiyonunun duraksamadığı harika bir platform oyunu olarak gördüğüm Rayman Adventures şu anda Türkiye mağazasında indirilebilir değil ancak kesinlikle gelecektir.

YORUMLAR