REBUS 1.2 (ios)

REBUS

1.2
REBUS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

REBUS bugüne kadar benzerine çok fazla rastlamadığımız türden bir deneyim sunuyor.

REBUS, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyunda esprili dille hazırlanmış olan bulmacaları çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Fakat bu noktada altını çizmemiz gereken önemli bir nokta var; oyun tamamen İngilizce hazırlandığı için belli bir seviyeye kadar yabancı dil bilgisi şart. Fakat çok ağır gramer kuralları içermediğini de belirtelim.

Oyunda karşımıza basitçe hazırlanmış fakat etkileyic igörünen bir arayüz çıkıyor. Hemen sunulan bulmacalardan bir tanesinin üzerine tıklayıp işe koyuluyoruz. Karşımıza çıkan soruları çözebilmek için rasyonel ve mizahi düşünme kabiliyetlerimizi harekete geçirmemiz gerekiyor. Soruların cevaplarını ekranın alt bölümünde yer alan klavyeyi kullanarak yazıyoruz.

REBUS'un en hoşumuza giden yanı ister dakikalarca ister saatlerce oynayın, her şekilde insana keyif vermesi ve yüzlerde tebessüm bırakabilmesi oldu. Bulmaca oyunlarına ilgi duyuyorsanız REBUS'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR