Record Run 1.1 (ios)

Record Run

1.1
Record Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Record Run kaliteli grafikleri ve ilgi çekici özellikleriyle öne çıkan bir sonsuz koşu oyunudur.

Record Run iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi sonsuz koşu oyunlarından bir tanesi. Bildiğiniz gibi son dönemlerde sonsuz koşu oyunları epey popüler hale geldi ve neredeyse her gün yeni bir koşu oyunu ortaya çıkmakta. Böylesine popüler bir kategoride mücadele edebilmek için farklılaşmak ve kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunmak gerekiyor.

Bana göre Record Run bunu başarıyla yerine getiriyor. Oyunun en önemli özelliği kullanıcılara oyun içinde çalmasını istedikleri müziği seçmelerine imkan tanıması. Cihazınızda yüklü olan en sevdiğiniz parçayı seçebilir ve oyun boyunca onu dinleyebilirsiniz. Elle çizilmiş kaliteli görselleri ve akıcı oyun yapısıyla daha ilk dakikadan bağımlısı olacağınız Record Run'da görevlere katılacak ve bunları başarıyla yerine getirmeye çalışacaksınız.

Oyunda ilerledikçe yeni şeyler açılıyor ve bunlar oyunun bir süre sonra monoton olmasını başarıyla engelliyor. Eğer arkadaşlarınızla rekabet etmek isterseniz, Record Run buna da izin veriyor. Eminim ki sonsuz koşu oyunlarından hoşlananlar Record Run'ı oynamaktan büyük keyif alacak.