Red Hands 1.3 (ios)

Red Hands

1.3
Red Hands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Hands, çift kişi ile oynanabilen oldukça eğlenceli bir el kızartmaca oyunu.

Bir zamanlar oldukça popüler olan el kızartmaca oyunu, teknoloji geliştikçe mobil cihazlar için yeniden tasarlandı. Red Hands ismini taşıyan bu uygulama sayesinde, iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarınız üzerinden el kızartmaca oyununu oynayabilirsiniz. Üstelik Red Hands ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Red Hands, çift kişilik oyunlar arasında oldukça popüler olan bir el kızartmaca oyunudur. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşınızla birlikte bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Gelişmiş uygulama ayarları ve oldukça profesyonel bir şekilde tasarlanan grafikleriyle, en eğlenceli zamanlarınıza Red Hands eşlik edecek.

Oyunu indirdikten sonra iki kişilik olarak başlatmanız gerekiyor. Daha sonra oynamak istediğiniz kol tipini seçiyorsunuz ve ona özel kişisel bir renk belirliyorsunuz. Bu renk rakibiniz ile sizin ayrılmanızı sağlayan en önemli ayrıntı olacak. Tüm ayarlar tamamlandıktan sonra Red Hands'i oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer rakibinizin eline vuramazsanız oynama sırası karşı tarafa geçer. Karşı tarafta sizden iyi bir performans sergilerse oyunu kaybedersiniz. Oyun sonunda bir oyuncunun eli beyaz kalırken diğer oyuncunun eli kıpkırmızı olacak. Hadi bakalım yarış başlasın!

 

YORUMLAR