Redungeon 1.0 (ios)

Redungeon

1.0
Redungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redungeon mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Redungeon zorlu ve bir o kadar da heyecanlı bir oynanış sunmayı başarabilen bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Redungeon, bir süre önce çıkış yapan ve büyük başarı yakalayan Crossy Raod'a bir hayli benzeyen bir oyun yapısına sahip; fakat Redungeon'ın çok daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Redungeon'da elinde kılıcı ve kalkanıyla karanlık bir zindana girerek ganimet peşinde koşan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız zindana giriyor ve her yerin ölümcül tuzaklarla donatıldığını keşfediyor. Bu tuzakları atlatabilmesi için de bizim yardımımıza ihtiyaç duyuyor.

Redungeon'da karşımıza çeşitli tuzak türleri çıkarken bu tuzakları atlatabilmek için reflekslerimizi kullanıp doğru zamanlamayı yakalamamız gerekiyor. Tek bir yanlış hareketimiz sonucu kahramanımız ölebilmekte. Bu nedenle oyunda yüksek puan kazanmak bir hayli zor ve değerli. Oyun boyunca altınları toplayabiliyoruz ve bu altınlarla yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Retro tarzda grafiklerle süslenmiş Redungeon hoş bir görünüme sahip, ayrıca oyun kolay bir şekilde oynanabiliyor. 

YORUMLAR