relevant

relevant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

relevant, sosyal medya ve teknoloji dahil farklı kategorilerde içerikleri kart şeklinde sunan bir iOS uygulaması.

relevant, favori uygulama ve web sitelerini tek bir yerde toplayan iOS uygulaması. Her gün girdiğiniz web sitelerine, kullandığınız uygulamalara, yararlandığınız servislere ana ekranınızdan ulaşma kolaylığı sunarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayan uygulama tamamıyla ücretsiz ve iOS cihazlarınızın yanı sıra Apple Watch’unuzda da kullanabiliyorsunuz.

Her gün baktığınız web siteleri ve uygulamaları okunması basit kartlar şeklinde tek bir yerden sunan Relevant oldukça zaman kazandırıyor. Son haber başlıklarına göz atmak için haberler uygulamasını açmak veya hava durumuna bakmak için hava durumu uygulamasını açmak veyahut yeni ürünleri keşfetmek için Kickstarter uygulamasını açmak gerekmiyor. Hepsi tek bir yerde. En güzeli de içerikler kartlar şeklinde sunulduğundan hem okuması hem de içeriği paylaşması son derece basit.

iOS platformunda eşi benzerine rastlamadığımız ilginç tasarımlı uygulamanın üyelik gerektirmemesi, kategori seçiminden (sosyal, teknoloji gibi sıklıkla takip edilen kategoriler mevcut) sonra içerikleri sunması güzel lakin uygulamanın Türkiye için yapılmadığı çok belli. Takip edilebilecek kaynaklar sınırlı ve yabancı.