Rengy

Rengy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Fraktal Studios

Rengy oyunu ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan eğlenceli bir renk eşleştirme deneyimine erişebilirsiniz.

Rengy, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında keyifli vakit geçirmek için deneyebilecekleri beceri oyunları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Yerli bir üretici tarafından hazırlanan oyun, son dönemlerde popüler olan renk eşleştirme ve daire oyunlarının bir birleşimi olarak tasarlanmış ve böylece hem özgün hem de oldukça bilinen bir konsepti tek oyunda ortaya koyabiliyor.

Oyundaki temel amacımız, bize verilen renkli dairedeki renklere uygun bir şekilde ortadaki çubuğun hareketlerini takip etmek ve renk eşleşmesi meydana geldiğinde ekrana dokunmak. Böylelikle bölümler boyunca çubuğumuz ve dairemiz üzerindeki renkleri eşleyerek devam ediyor, en yüksek skoru en kısa sürede elde etmeye çalışıyoruz.

Tam olarak 2880 adet bölüme sahip olan uygulama, her bölümde biraz daha zorlaşıyor ve bölümleri geçtikçe size verilen yıldızlar sayesinde ne kadar iyi oynadığınızı görebiliyorsunuz. Göze oldukça hoş gelen bir grafik tasarıma ve güzel ses efektlerine sahip olan uygulama, bölümü geçemezseniz ya da skorunuzu arttırmak isterseniz kullanabileceğiniz yeniden oynama opsiyonlarını da içerisinde barındırıyor.

Her ne kadar içerisinde reklamlar yer alsa da, uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bu reklamları ortadan kaldırabiliyorsunuz. Tabii ki oyunun çalışması esnasında internet bağlantısının gerekli olmadığını da belirtmek gerekiyor. Eğer beceri ve renk eşleştirme oyunlarından hoşlanıyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR