Revolt: Arena

Revolt: Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Revolt: Arena, iPhone ve iPad cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi RC araba yarışı oyunu.

Revolt: Arena, iPhone ve iPad’de oynadığım en kaliteli grafikleri ve oynanışı veren RC araba yarışı oyunu. Modelleme harikası RC arabalarla nefes kesen yarışlara katılma veya sürükleyici hikaye modunda ilerleme şansı sunuyor oyun.

iOS platformunda 1GB altı boyutta bu denli kaliteli RC araba yarışı oyunu bulmanız imkansız. İlk olarak iOS cihaz kullanıcılarının beğenisine sunulan Revolt: Arena’da özelleştirilebilir yapıda (aracınızın parçalarından dış görünümüne her şeyi isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz) 3 türde (binek aracı, arazi aracı ve ralli arabası) RC araba yer alıyor. Geliştiricinin söylediğine araçların şasi ve aksesuarları 3D modellerle oluşturulmuş ve mümkün olabilecek en gerçekçi görünüme sahip. Gerçekten de böyle. Yarışa girdiğinizde de PC platformuna çıkan araba yarışı oyunlarının kalitesine yaklaşıldığını görüyorsunuz. Görsel efektler, çarpışmalar, hareket bulanıklığı… Hepsi yüksek çözünürlükte.

Çok oyunculu yarışlar ile hikaye modu sunan Revolt: Arena’da aracınızı modifiye etme, yükseltme şansına da sahipsiniz. Bu arada kontroller tarafında da oyun beni üzmedi. Cihazı eğerek, direksiyon gibi kullanarak, klasik düğmelerle, kaydırarak aracınızı kontrol edebiliyorsunuz.

YORUMLAR