Rival Kingdoms: Age of Ruin 1.0.19 (ios)

Rival Kingdoms: Age of Ruin

Rival Kingdoms: Age of Ruin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rival Kingdoms: Age of Ruin, strateji oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap ediyor.

Rival Kingdoms: Age of Ruin, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri bir strateji oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Kendi krallığımızı kurmaya çalıştığımız bu oyunda birbirinden tehlikeli düşmanlara karşı mücadele vererek ayakta kalmaya çalışıyoruz. Bu serüvende antik çağlardna kalan tanrılar, ölümcül savaşçılar ve canavarlarla karşı karşıya geliyoruz.

Oyuna girdiğimizde kontrolümüze ilkel ve küçük bir yerleşke veriliyor. Yavaş yavaş bu yerleşkeyi geliştirmeye ve onu koskoca bir krallığa dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Elbette bu aşamada birçok düşmanla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Bu yüzden askeri yönden gelişmiş olmak kritik bir öneme sahip.

Askeri yapımızı güçlendirmek için ekonomik faaliyetlerimize fazladan dikkat etmemiz gerekiyor. Maddi kaynak getiren binalarımızı zamanında upgrade ederek daha fazla kaynak getirmelerini sağlamalıyız. Buradan elde ettiğimiz paralarla da askeri birimlerimizi güçlendirmeli ve ordumuzu yenilmez kılmalıyız.

Rival Kingdoms: Age of Ruin'in en dikkat çeken özelliği ise grafikleri. Bu seviyede bir kalite sunan başka bir strateji oyunuyla karşılaşmamıştık. Hem binaların hem askerlerin hem de görsel efektlerin tasarımları gerçekten çok etkileyici bir şekilde ekrana yansıtılmış.

Gerçek zamanlı strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arayışındaysanız Rival Kingdoms: Age of Ruin'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR