RocketStar

RocketStar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tek kişilik roketimize atlayıp uzayın derinliklerine çıktığımız bu oyunda karşımıza çıkan engellerden sıyrılıp en yükseğe çıkmaya çalışıyoruz.

RocketStar ücretsiz olmasıyla ve sunduğu sonsuz aksiyonla dikkat çeken bir iOS oyunu. Nihayet teknoloji ve maddi kaynaklar elvermiş ve tek kişilik roketler yaygın hale gelmiş. RocketStar'da bu roketlerden bir tanesinin kontrolünü ele geçiriyoruz ve uzayın derinliklerine uzanan bir maceraya çıkıyoruz.

Oyunda roketimizi doğru manevralarla yönlendirerek en yükseğe çıkmaya çalışıyoruz. Elbette uzayda olduğumuz için karşımıza farklı tiplerde engeller, göktaşları ve tuhaf cisimler çıkıyor. Kıvrak manevralarla bu engellerden kaçmalı ve yolumuza devam etmeliyiz. Elbette engellerden kaçarken yıldızları da toplamamız gerekiyor. Ne kadar fazla yıldız toplarsak ve ne kadar yükseğe çıkarsak o kadar yüksek puan alıyoruz.

RocketStar'ın sunduğu deneyim çok yeni ve devrimsel değil. Daha nce bu tarz oyunlara rastlamıştık. Fakat bu demek değildir ki RocketStar'ı denemeye değmez. En nihayetinde ücretsiz bir oyun ve memnun kalmazsanız silebilirsiniz.

Oyunda güzel denebilecek grafikler kullanılmış. Çok iyi değiller fakat kötü demek de haksızlık olur. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen RocketStar'da keyifli dakikalar sizleri bekliyor.