Romantimatic 1.0.1 (ios)

Romantimatic

Romantimatic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Romantimatic, eşinize veya sevgilinize mesaj atmayı unutmamanız ve onu ne kadar sevdiğinizi sürekli söyleyebilmeniz için geliştirilen romantik ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Romantimatic, insanların birbirleri ile oldukça kolay iletişim kurabildiği günümüzde, kimi zaman en sevdiklerimize mesajlar atmayı yada ne kadar sevdiğimizi söylemeyi unutabiliyoruz. Yoğun olarak çalışırken yada işlerimiz için koşuşturup dururken sevdiklerimize gereken ilgiyi gösteremediğimizi düşünerek geliştirilen uygulama sayesinde sevgilinize veya eşinize mesaj atmayı hiç bir zaman unutmazsınız.

Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize yükledikten sonra kişi listenizden sevgilinizi veya eşinizi seçerek uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Bu aşamadan sonra uygulama size düzenli olarak yaptığınız işi hemen bırakarak sevdiğiniz kişiye onu sevdiğinizi söyleyen mesajlar atmanızı isteyecektir.

Uygulama içerisinde bir çok hazır mesaj ile birlikte gelmesine rağmen kendi mesajlarınızı oluşturarak sevgilinize gönderebilirsiniz. İngilizce desteği bulunan uygulama içerisindeki hazır mesajlar İngilizce dilindedir. Bu nedenle sevgilinize göndermek için size özel Türkçe mesajlar girerek kaydedebilirsiniz.

Uygulamanın sizi uyarma aralığını isterseniz günde 2 kere, isterseniz de haftada bir kere olarak farklı şekilde ayarlayabilirsiniz. Bazı zamanlarda ufacık bir mesajın bile sevgiliniz için büyük önem taşıdığnı düşünürsek uygulama sayesinde sevdiğiniz kişi ile olan aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Özellikle unutkan kişilerin kullanarak sevgililerine düzenli olarak ne kadar sevdiğini anlatan mesajlar atabileceği uygulama ücretli olmasına rağmen, ödediğiniz ücreti hakeden bir iOS uygulamasıdır. Sizde sevdiğiniz kişiye mesajlar atmayı unutmamak ve bunun için yardımcı bir uygulama kullanmak istiyorsanız Romantimatic uygulamasına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR