RubPix 1.0.2 (ios)

RubPix

RubPix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Bulkypix

RubPix şekillere dayalı bulmaca oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken bir oyundur.

RubPix basit bir yapıya sahip olmasına rağmen zorlu bulmacalarıyla oyunseverlere hem keyifli hem de zihin yoran bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Eğer sizi düşündüren oyunlardan keyif alıyorsanız RubPix mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

Peki oyunda yapmamız gereken şey ne? Ekranın üst tarafında gösterilen görüntüyü oluşturmaya çalışıyoruz. Bize verilen parçalar bir hayli karışık olduğu için buu yapmak hiç de kolay olmuyor. Parçaları parmağımızla sürükleyerek doğru bir şekilde yerleştirmeye çalışıyoruz. Fakat sadece yukarıdaki görüntüyü elde etmek yetmiyor. Bunu en az hamleyi yaparak başarmalıyız.

Oyunun ana menüsü ve grafikleri gerçekten iyi tasarlanmış. Hem göze hoş görünüyor hem de gereksiz ayrıntılardan arındırılmış rafine bir deneyim sunuyor. Toplamda 150 bölüme sahip olan oyunda git gide zorlaşan bir altyapı kullanılmış. İlk bölümler daha çok alıştırma niyetinde. Sonraki bölümler ise oyunun gerçek zorluk seviyesini ortaya çıkartıyor. Şekillere dayalı bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız RubPix’i denemelisiniz.

YORUMLAR