Runaway: A Road Adventure 1.4 (ios)

Runaway: A Road Adventure

1.4
Runaway: A Road Adventure
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Runaway: A Road Adventure mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Runaway: A Road Adventure ilk olarak 2001 yılında bilgisayarlar için yayınlanan ve güzel inceleme puanları alan point & click türündeki macera oyununun günümüz mobil cihazlarına uyarlanmış yeni versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Runaway: A Road Adventure'da mizah ve heyecan dolu bir hikaye bizi bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı olan Brian parlak bir öğrenci. Bilimsel araştırmalarıyla başarı yakalayan Brian kısa bir süre sonra prestijli bir üniversiteye girecek olduğu için oldukça heyecanlıdır. Fakat yaşadığı sıradışı bir olay nedeniyle hayatının gidişatı tamamen değişiyor. Mafyanın içinde olduğu bu olay sonucunda Brian hayatını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye giriyor. Biz de ona bu serüveninde yardımcı oluyoruz ve eğlenceye katılıyoruz.

Runaway: A Road Adventure'da yapmamız gereken şey karşımıza çıkan farklı türdeki bulmacaları çözmek. Bu bulmacalar kimi zaman kapıların kilidini açmak, kimi zaman da mini oyunları tamamlamak şeklinde. Bulmacaları çözmek için farklı eşyalara ve ipuçlarına ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu eşya ve ipuçlarını elde etmek için de etrafı dikkatli bir şekilde araştırmalı ve diyaloglar kurmalıyız.

Runaway: A Road Adventure'ın 2 boyutlu graifkleri tatmin edici bir kalite sunuyor.