Sende Var Mı?

Sende Var Mı?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sende Var Mı?, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, kullanmadığınız kadın ve bebek ürünlerini alıp satabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.

Sende Var Mı?, fikir olarak iyi düşünülmüş bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, kullanmadığınız kadın ve bebek ürünlerini satabilir, aynı zamanda bunları satın alabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir arayüze sahip olması ve eşyaların çöpe gitmesindense bu şekilde değerlendirilmesinin bir platformda vücut bulmasına katkı sağlaması nedeniyle denemenizi öneriyorum. 

Online alışveriş sistemlerinin giderek yaygınlaşması birbirinden farklı fikirlerin hayata geçmesine de olanak sağladı. Son dönemde karşıma çıkan en iyi uygulamalardan biri olan Sende Var Mı? uygulaması da bunlardan biri ve kullanılmayan eşyaları değerlendirmek isteyen kullanıcılar için harika bir fırsat sunuyor. Uygulamanın en güzel yanı her alışverişte kendi karının bir bölümünü seçenekler arasından senin seçeceğin kuruma bağışlayacak olması. İkinci el kadın ve bebek ürünleriyle sınırlanan satış kategorileri, bu alanda eksik olan bir açığı kapattığından son derece iyi düşünülmüş diyebilirim. 

Sende Var Mı? uygulamasını özellikle bebek bekleyen ebeveynlere ve tasarruf seven kadınlara öneririm. Uygulamayı ücretsiz indirebileceğinizi de unutmayalım, denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR