Shadowmatic 1.0.1 (ios)

Shadowmatic

Shadowmatic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadowmatic, kaliteli ve düşündürücü bir bulmaca oyunu arayanların mutlaka göz önünde bulundurması gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Shadowmatic bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Oyuna ilk girdiğimizde çok vakit geçmeden orijinal bir yapımla karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz.

Oyundaki amacımız odalarda bulunan objeleri kullanarak duvarda anlamlı gölgeler oluşturmak. Bu noktada oyunun gerçekten benzersiz bir oynanış sunduğunu belirtmem gerekiyor. Ekranda bulunan objeleri döndürüp hareket ettirmesi oyunculara ilginç bir deneyim yaşatıyor. Shadowmatic'te 70'den fazla bölüm bulunduğunu ve her bölümün farklı bir tasarıma sahip olduğunu da düşününce oyunun dopdolu bir oyun deneyimi sunduğunu belirtebiliriz.

Bu tarz bulmaca oyunlarında bulunan ipucu sistemi Shadowmatic'te de mevcut. Elbette her başımız sıkıştığında ipucu alırsak oyun zevki azalıyor. İpuçlarına güvenmek yerine bulmacaları çözmeye çalışmak ve hatta bazı bulmacalar üzerinde dakikalarca düşünmek oyundan tat almamızı sağlıyor. İpuçlarının ancak parayla satın alınabildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Gerek grafik kalitesi gerekse oynanış yapısı itibariyle rahatlıkla en iyi bulmaca oyunları arasında gösterebileceğimiz Shadowmatic çok iyi düşünülmüş ve üzerine emek verilmiş bir yapım. Düşünmeye sevk eden oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Shadowmatic sizin için doğru tercih olacaktır.

YORUMLAR